Hakkimizda

Yeni Çınar Sigorta hakkındaki bilgileri bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

about-img
about-img
about-img
about-img

Hakkımızda

2006 yılında kurulan Yeni Çınar Sigorta, kurulduğu tarihten önceki 10 yıllık deneyimi ile piyasaya atılmıştır.Kısa süre içinde bağlı olduğu sigorta şirketlerini genişleterek daha iyi bir hizmet vererek kalite ve tecrübesiyle bir çok sigorta acentesinden farkını ortaya koymuştur.

Neden Biz?

Yeni Çınar Sigorta olarak 10 yılı aşan tecribelerimizle müşterilerimizi memnun edebilmek bizler için gurur kaynağı olmuştur. Bir kaç müşterimizin Yeni Çınar Sigorta ile ilgili düşüncelerini buradan inceleyebilirsiniz.

24

Saat Destek

15

Yıllık Tecrübe

3675

Mutlu Müşteri

8

Sigorta Firması

7

Sigorta Çeşidi

  • Zorunlu Trafik Sigortamı 4 yıldır Yeni Çınar Sigorta’ya yaptırıyorum. Şuana kadar bana en uygun fiyatları sağlayan sigorta acentesi olmasının yanında ihtiyacım olduğu her zaman şirketten mutlaka birilerine ulaşabiliyor olmam benim için Yeni Çınar Sigorta’yı vazgeçilmez yapmıştır.

    Çağlar Kalender

    Orman Mühendisi
  • Son iki yıldır Zorunlu Trafik Sigortası işlemlerimi Yeni Çınar Sigorta ile gerçekleştirmekteyim. Her türlü soruma açıklayıcı bir şekilde cevap verdiler ve yardımcı oldular. Bunların yanında en uygun fiyatı bana her sigorta zamanımda sundukları için Yeni Çınar Sigortaya teşekkürler.

    Mutlu Özmen

    Diyetisyen

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir durumda bizlere iletişim sayfasında belirtmiş olduğumuz telefon numaralarından ulaşabilir, ayrıca bizi merkezimizde ve şubelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Ödemelerinizi, merkez ofis veya şubelerimizde nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir aynı zamanda telefondan destek alarak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksit imkanı sunuyoruz. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek için telefonla bizlere ulaşabilir veya Yeni Çınar Sigorta Acentesi merkez ofisi ve şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sizlere; Trafik Sigortası, Kasko, Dask, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, İşyeri Sigortası vb. alanlarda yardımcı olabiliyoruz. Farklı bir konuda destek almak için lütfen bize telefon yoluyla veya ofislerimizi ziyaret ederek ulaşınız.

Mesaj Bırakın

Aklınıza takılan herhangi bir soru, görüş veya fiyat teklifi için mesajınızı bırakın. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.